III NIEDZIELA ZWYKŁA

25.01.2015 AD.

Jezus mówi dzisiaj do każdego i każdej z nas: „Pójdź  za mną”. Warto wsłuchać się w Jego słowa i odpowiedzieć swoim życiem na nie.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii.

1. Zapraszamy dzisiaj o godz. 1500 na koncert naszego parafialnego chóru.
  2. W środę o godz. 1700 w domu katechetycznym odbędzie się spotkanie dla dzieci  i rodziców pierwszokomunijnych i wczesnokomunijnych. Prosimy ze sobą przynieść świece.
  3. W środę o godz. 1800 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek o godz. 1500 koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. W sobotę od godz. 730 będzie obchód chorych. Prosimy ich zgłosić do piątku włącznie.
  6. W sobotę o godz. 1730 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na potrzeby parafii.
  8. W lutym są jeszcze wolne intencje. Zachęcamy do ich zamawiania.
  9. W zakrystii są do nabycia czasopisma. Do dzisiejszego numeru „Gościa Niedzielnego” dołączony jest dodatek o tragedii Górnośląskiej. Jest także najnowszy numer „Małego Gościa” z najnowszą płytą „Arki Noego”. Z tyłu kościoła można nabyć lutowy numer „Głosu świętego Stanisława”.