XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

21.09.2014 AD.

Pan Bóg jest miłosierny i pragnie nawrócenia każdego grzesznika.                  Każdy z nas, będąc grzesznikiem potrzebuje Jezusa i Jego łaski miłosierdzia. Wzywając Go podczas tej Eucharystii wypraszajmy Jego miłosierdzie dla nas i całego świata.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na budowę organów w naszym kościele. Kolektę tę zbierają księża. „Bóg zapłać” za każdą ofiarę.

1. Dzisiaj nieszpory o godz. 1500.
  2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej odbędzie się katecheza dla dorosłych.
  3. W środę o godz. 1800 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek o godz. 1500 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. W sobotę od godz. 1730 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.
  6. „Bóg zapłać” paniom za posprzątanie kościoła.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  8. Przypominamy parafianom o możliwościach zaangażowania się w parafii oraz we wspólnoty parafialne.  Spotykają się one w następujące dni:
  • trzeci poniedziałek miesiąca- katecheza dla dorosłych,
  • wtorek- Odnowa w Duchu Świętym,
  • środa- krąg biblijny „Maria Magdalena”,
  • czwartek- chór parafialny „De Profundis”,
  • piątek- „Klub Seniora”, biblioteka parafialna i młodzież oazowa,
  • sobota- Ministranci i „Dzieci Maryi”,
  • I sobota miesiąca- „Żywy Różaniec”,
  • IV niedziela miesiąca- studenci i młodzież pracująca,
  • codziennie grupa „Miłosierdzia Bożego”.
  1. W zakrystii można nabyć prasę katolicką: „Gość Niedzielny”, „Ola i Jaś” oraz „Cuda i łaski Boże
  2. Prosimy uczniów klas trzecich gimnazjum spoza naszej szkoły, którzy pragną w naszej parafii przystąpić do sakramentu bierzmowania o zapisywanie się dzisiaj w zakrystii       po każdej Mszy św. Informujemy, że I spotkanie dla wszystkich kandydatów                   do bierzmowania odbędzie się w poniedziałek 29 września o godz. 1630 w kościele. Spotkanie to jest obowiązkowe!