UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

01.11.2014 AD.

Bóg jest źródłem łaski. Tylko w Nim i z Nim możemy osiągnąć świętość. Dziś wpatrujemy się w tych, którzy to przyjęli i Bogu zaufali. Niech staną się dla nas wzorem świętości.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii.

1. Dzisiaj nabożeństwa popołudniowego oraz Mszy Świętej wieczornej
    w naszym kościele nie będzie.
  2. Nabożeństwo za zmarłych w Radzionkowie rozpocznie się o godz. 1430,                               a w Rojcy o godz. 1500.
  3. Od dzisiaj do 8 listopada odwiedzając cmentarz i modląc się za zmarłych można pod zwykłymi warunkami zyskać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące.
  4. Jutro przypada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Różaniec za zmarłych o godz. 1500. Kolekta będzie przeznaczona na pomoc dla diecezji sosnowieckiej w związku z pożarem katedry.
  5. Od jutra do soboty codziennie odprawiane są Msze św. za zmarłych zalecanych.
  6. Od poniedziałku do soboty zapraszamy na różaniec za zmarłych zalecanych o godz. 1745. Zalecki (wypominki) za zmarłych przyjmowane są dzisiaj i w kolejnych dniach w zakrystii.
  7. Zachęcamy wiernych do palenia zniczy przy krzyżu misyjnym.