XV NIEDZIELA ZWYKŁA 13.07.2014

Zgromadziliśmy się w dzisiejszą niedzielę, aby słuchać Bożego słowa i składać Bogu dziękczynienie. Przyjmijmy je z radością, by mogło w nas zaowocować i przynieść dobry owoc.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na budowę organów w naszym kościele.

1. Dzisiaj nie będzie nieszporów o godz. 1600, ponieważ o godz. 2000 odbędzie się nabożeństwo fatimskie z procesją. Na procesję prosimy przynieść ze sobą świece z okapnikami. O godz. 2100 Msza św.

2. W środę o godz. 1800 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

3.  W piątek o godz. 700 Msza św. w intencji czcicieli Miłosierdzia Bożego, a o godz. 1500 koronka do Miłosierdzia Bożego.

4. W sobotę o godz. 1730 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

5. „Bóg zapłać” paniom za posprzątanie w tym tygodniu kościoła.

6. Kolekta następnej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.

7. W zakrystii można zakupić prasę katolicką.

8. W zakrystii można w dalszym ciągu zapisać się na pielgrzymkę rowerową i autokarową do Częstochowy. Pielgrzymka rowerowa odbędzie się w dniach 28-30 lipca, a autokarowa 30 lipca. Wyjazd autokarem o godz. 700. Koszt 20zł. Płatność przy zapisie.