VI NIEDZIELA  WIELKANOCNA

Dziś po raz pierwszy do Komunii św. przystąpią dzieci klas trzecich. Prosimy o dar silnej wiary dla młodych wyznawców Chrystusa, dla ich rodziców i bliskich.

Parafialna Rada Duszpasterska, Rada Ekonomiczna oraz księża zbiorą kolektę specjalną przeznaczoną na kontynuację remontu i budowy naszego kościoła. Dziękujemy za złożone ofiary.

1. Nabożeństwo popołudniowe prowadzone przez dzieci komunijne dzisiaj o godz. 15.00.
  2. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe w tygodniu o godz. 17.45.
  3. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje. W te dni po Mszy porannej zapraszamy na modlitwę przy krzyżu misyjnym.
  4. Spotkanie Grupy Modlitewnej w poniedziałek po Mszy wieczornej.
  5. Młodzież zapraszamy na spotkanie we wtorek o godz. 19.15.
  6. W środę przypada wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.
  7. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00. Po modlitwie spotkanie Seniorów w salkach katechetycznych. Tego dnia przypada wspomnienie św. Filipa Nereusza.
  8. Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP w sobotę o godz. 6.30.
  9. Z tyłu kościoła można zakupić Gościa Niedzielnego, Małego Gościa oraz wydanie specjalne Głosu, św. Stanisława. Ofiary składamy do umieszczonej na stojaku skarbonki.
  10. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz remontów i budowy naszego kościoła oraz za przelewy na konto parafialne. Dziękujemy też za ofiary w ramach dzisiejszej kolekty specjalnej. Pozwalają one na kontynuację dzieła budowy naszej świątyni, bieżące remonty i spłatę pożyczki na termomodernizację.
  11. Dziękujemy osobom, które wysprzątały nasz kościół. Zapraszamy do pomocy w sobotę po Mszy porannej a później na kawę na probostwo.
  12. Biblioteka parafialna czynna jest w niedziele od godz. 9.30 do 14.00.
  13. Rocznica I Komunii w przyszłą niedzielę o godz. 11.00.
  14. Mężczyzn i młodzieńców zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do MB Piekarskiej w przyszłą niedzielę. Wyruszymy z naszego kościoła o godz. 7.00.
  15. Rozpoczynają się wybory do Rad Parafialnych. Można zgłaszać kandydatów.
  16. W czerwcu organizujemy parafialne pielgrzymki: – 5 czerwca br. – Kraków Skałka i Łagiewniki; – 6 czerwca br. – Turza Śl. (wspólnie z Apostolatem Misyjnym); – 19 czerwca br. – Szczepanów. Bliższe informacje, zapisy i wpłaty w zakrystii. Zapraszamy.
  17. W salkach katechetycznych prowadzi działalność punkt konsultacyjno-informacyjny nt. uzależnienia alkoholowego. Czynny jest w środy od godz. 17.00 do 18.00.