XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

25.09.2016 AD.

Jezus mówi dziś do nas „Jeżeli Mojżesza i Proroków nie słuchają,  to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą”. Podczas Eucharystii Bóg do nas mówi     i przychodzi w Komunii Świętej. On jest tu prawdziwie obecny.                         Czy wierzysz w to?

Kolekta przeznaczona jest na naszą parafię. Dziękujemy za złożone ofiary.

1. Nieszpory o godz. 15.00. Parafia na Suchej Górze obchodzi odpust a my zapraszamy na Parafialną Biesiadę przy probostwie od godz. 17.30.
  2. We wtorek wspominamy św. Wincentego a Paulo.
  3. W środę przypada wspomnienie św. Wacława, męczennika. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
  4. W czwartek przeżywamy święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  5. Animatorów, którzy w ubiegłym roku katechetycznym przygotowali młodzież do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, zapraszamy na spotkanie na probostwo w czwartek o godz. 19.30. Tego samego dnia Róże Różańcowe Rodziców modlących się za swoje dzieci spotykają się w salkach katechetycznych o godz. 19.30.
  6. W piątek wspominamy św. Hieronima a w sobotę św. Teresę od Dzieciątka Jezus.
  7. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik. Zapraszamy na modlitwę różańcową w ciągu tygodnia o godz. 17.45. Na pierwszym nabożeństwie poświęcimy różańce dzieciom, które przygotowują się do I Komunii św. W zakrystii znajduje się lista, na którą mogą wpisać się grupy chętne do prowadzenia tego nabożeństwa.
  8. Wspólnoty, które regularnie spotykają się na modlitwie czekają na nowych członków: Grupa Modlitewna – poniedziałek, godz. 19.15.; Chór De Profundis – wtorek i czwartek godz. 19.00; Wspólnota Maria Magdalena – środa, godz. 19.15; Seniorzy oraz Czciciele Bożego Miłosierdzia – piątek, godz. 15.00; Ministranci – sobota, godz. 9.00; Dzieci Maryi – sobota, godz. 9.00.
  9. Słowa wdzięczności kierujemy w stronę osób, które wczoraj wysprzątały nasz kościół. Zapraszamy do pomocy w przyszłą sobotę po mszy porannej a następnie na kawę na probostwo.
  10. Od przyszłej niedzieli parafialna biblioteka czynna będzie w niedziele od godz. 9.30 do 14.00. Panie bibliotekarki serdecznie zapraszają.
  11. Z tyłu kościoła można zakupić Gościa Niedzielnego do którego dołączono płytę DVD z filmem „Bóg nie umarł”. Jest też do nabycia nowy numer Głosu św. Stanisława. Ofiary składamy do umieszczonej na stojaku skarbonki.