XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

19.10.2014 AD.

Przeżywamy dzisiaj Dzień Misyjny. Pan Bóg posyła nie tylko misjonarzy, aby głosili Ewangelię w różnych krajach świata, ale powołuje również każdego z nas do dawania świadectwa wiary.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na misje.

1. Dzisiaj o 1500 nabożeństwo różańcowe, a w tygodniu o godz. 1745.
  2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej katecheza dla dorosłych.
  3. W piątek o godz. 1500 koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. Za tydzień będziemy obchodzić uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego. Specjalna kolekta tej niedzieli będzie przeznaczona na zapłatę witraża w zakrystii.  Kolektę będą zbierali księża. Polecamy ją ofiarności wiernych.
  5. Dziękujemy panią za posprzątanie kościoła.
  6. W zakrystii jest prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, „Cuda i Łaski Boże”, „Miłujcie się” oraz „Ola i Jaś”.
  7. Z tyłu kościoła są wyłożone karteczki na zalecki za zmarłych. Prosimy je oddawać w następną niedzielę.
  8. Już dzisiaj informujemy, że w poniedziałek 27 października po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie zespoły synodalnego.