Porządek Nabożeństw – od 16 do 23 czerwca 2019 roku

NIEDZIELA – 16 czerwca 2019 r. – Uroczystość Najświętszej Trójcy

7.00    Za Parafian.

9.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Jadwigi Skiba z okazji 65 urodzin. (Te Deum)

11.00    Do Miłosierdzia Bożego za ++ Włodzimierza Witek i  bliskich z rodziny oraz o błogosławieństwo dla żyjących z rodziny Witek.

14.00    Za + Marię Skowrońską w 39 rocznicę śmierci.

15.00    Nieszpory.

16.30    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie dla Marii Szlezier z okazji 80 urodzin. (Te Deum)

PONIEDZIAŁEK – 17 czerwca 2019 r. – Wspomnienie św. Brata Alberta

7.00    Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo dla Joanny z okazji 55 urodzin.

18.00    1. Za ++ Zygmunta Müller, syna Piotra, Małgorzatę, Jadwigę i Rudolfa Szwiec.

1. Do Chrystusa Najwyższego Kapłana przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca MB z podziękowaniem za dar życia i kapłaństwa z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla ks. Tomasza Żołny z okazji urodzin; ofiarowana od Wspólnoty Modlitewnej.

WTOREK – 18 czerwca 2019 r.

7.00    Za ++ zalecanych.

18.00    1. W intencji Apostolatu Misyjnego.

1. Za + Marię Rusiniak w kolejną rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny.

ŚRODA – 19 czerwca 2019 r.

7.00    Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, dary Ducha Świętego dla Alicji i Jakuba Wieczorek z okazji kolejnych urodzin.

8.00    W intencji uczniów i nauczycieli SP 32 z okazji zakończenia roku szkolnego.

17.30    Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

18.00    1. O życie wieczne dla ++ rodziców Franciszka i Marii Kornaś, Józefa i Ludwiki Leś, siostry Franciszki, braci Edwarda, Eugeniusza, Włodzimierza, szwagra Tadeusza, bratowej Zofii oraz ++ dziadków z obu stron.

1. Za ++ rodziców Jana, Anielę Cioch, siostry, brata, bratową, szwagrów i ++ z rodziny.

CZWARTEK – 20 czerwca 2019 r. – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

7.00    Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo MB Piekarskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego dla Antoniego Nolewajka z okazji 70 urodzin. (Te Deum)

8.30    Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Wojciecha z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i dary Ducha Świętego dla Wojciecha Zomorowskiego z okazji 18 urodzin.

PROCESJA

11.00    1. Za parafian.

1. Za + Bronisławę Cuda.

14.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie dla Justyny i Tomasza Mencner z okazji 10 rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci: Jakuba i Hanny.

PIĄTEK – 21 czerwca 2019 r. – Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi

7.00    W intencji czcicieli Miłosierdzia Bożego.

15.00    Koronka do Miłosierdzia Bożego.

18.00    1. Za ++ ojców Jana Stróżyk i Jerzego Treter.

1. Za ++ ojca Ignacego w 30 rocznicę śmierci, matkę Helenę, teściów Cecylię i Józefa.

SOBOTA – 22 czerwca 2019 r.

6.30    Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP.

7.00    Za ++ męża Albina Patoń, rodziców Elżbietę i Karola Molenda, Klarę i Edmunda Patoń, dziadków z obu stron, brata Gerarda i szwagrów Józefa i Helmuta oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

16.00    Adoracja Najświętszego Sakramentu.

17.00    Za + męża Leona Grosz w 20 rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów oraz rodzeństwo.

NIEDZIELA – 23 czerwca 2019 r. – XII Niedziela Zwykła

7.00    Za ++ rodziców Rozalię i Józefa, siostrę Łucję, braci Alojzego i Pawła oraz ++ z pokrewieństwa.

9.00    Za ++ rodziców Alicję i Czesława Stodolskich, brata Andrzeja i ++ z pokrewieństwa z obu stron.

11.00    W intencji ofiarodawców i budowniczych I ołtarza na Uroczystość Bożego Ciała.

14.00    Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej w intencji córki Marty z okazji 30 urodzin z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, zdrowie dla niej, syna Bartka oraz całej rodziny.

15.00    Nieszpory.

16.30    Za ++ ojców: Alojzego Warczak, Jana Feret, Michała Jabłońskiego, Ryszarda Wiśniowskiego, Jana  Harańczyk, Zygmunta Kowalskiego, Zygfryda Wikarek, Jana Kaczmarek, Jana Sikorę, Pawła Miodek, Józefa Bramorskiego i Jana Czerwińskiego.